У Коропецькій ОТГ провели два благодійні концерти, щоб зібрати гроші на ЗСУ. Про це повідомив селищний голова Коропця Микола Тимків.

За його словами, виступив гурт "Паляниця Band", разом з Віталією Грицак. Концерти відбувалися у селі Вістря та Коропці. Артисти збирали кошти на підтримку військовослужбовців. Микола Тимків каже, суми ще не підраховували.

"Мої любі односельчани, наші ЗСУ роблять все можливе на фронті, щоб нам було добре. Давайте будемо робити так само навзаєм. Хлопці з "Паляниця Band" підготували чудову програму, а я виконала авторські пісні. Вхід був за добровільним внеском, 100% коштів передамо на ЗСУ. Ми не маємо права втомлюватись допомагати воїнам. Наше життя триває, бо хтось за нього віддає своє", – каже Віталія Грицак.

На Тернопільщині провели благодійні концерти, щоб підтримати ЗСУ

Нагадаємо, 22-річна жителька Коропця Чортківського району Віталія Грицак написала патріотичну пісню про російсько-українську війну. Дівчина назвала її "Чом тобі, вороже, не спиться?". Слова та акорди пісні Віталія розмістила на своєму телеграм-каналі та на сторінці у Фейсбуці. За 4 дні відео набрало майже 50 тисяч переглядів та 5 тисяч вподобайок. Віталія Грицак – випускниця Тернопільського мистецького коледжу імені Соломії Крушельницької, нині продовжує здобувати музичну освіту в Києві. Дівчина - професійна скрипалька, учасниця Молодіжного симфонічного оркестру України. Віталія випустила дві пісні, планує після перемоги видати ще дві. Організувала понад 25 поетичних конкурсів та створила власне видавництво української поезії.

Читайте також Жителька Тернопільщини провела онлайн-концерт, щоб зібрати гроші на ЗСУ

Джерело