#Букви дізналися, з чого складається її стиль.

Мадам віцепрезидент – вісім років в якості другої леді при адміністрації Обами, перша леді, яка отримала докторський ступінь, професор англійської мови, “довічний педагог” – як саму себе називає Джилл. А ще – працююча жінка: вперше в історії перша леді буде ходити на оплачувану роботу на повну ставку – в громадський коледж Північної Вірджинії, при цьому зберігаючи обов’язки FLOTUS. Мама, бабуся, дружина…

У Джилл Байден є досить багато визначень. Але її почуття стилю теж вимагає визначення.

Якщо одним словом – автентичність. Дружині Джо Байдена вдається легко балансувати між авторитетністю, жіночністю і доречністю образу. Здається, вона знає всі тонкощі модної дипломатії і використовує їх на свою користь. Те, що вона носить, завжди несе в собі послання і важливе повідомлення.

Іноді просте, наприклад, коли вона підібрала квіткову маску до квіткової сукні Dolce&Gabbana на одному з президентських дебатів. Тим самим підкреслюючи важливість носіння маски.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Dr. Jill Biden (@drbiden)

Іноді – більш відверте, що об’єднує і спонукає інших. Так, на першому передвиборному мітингу Джо Байдена, який відбувся у Філадельфії в травні 2019 року, вона була в чорному піджаку з написом LOVE на спині. Це був легкий натяк на прізвисько міста (“Місто братської любові”). Модні критики тут же порівняли його з сумно відомим гаслом на куртці Zara Меланії Трамп – “Мені правда все одно, а вам?”, яку вона одягла при відвідуванні дитячого центру в Техасі, де деякі діти були розлучені зі своїми батьками в рамках імміграційної політики Трампа.

На противагу Меланії Трамп, Джилл Байден ж повністю усвідомлює політичну силу моди, а тому в день виборів 69-річна Джилл за допомогою одягу закликала всіх американців піти на вибори і віддати свій голос, з’явившись на публіці в шкіряних ботфортах Stuart Weitzman з написом VOTE.

Навколо стилю першої леді США Джилл Байден Навколо стилю першої леді США Джилл Байден

Ще одна паралель зі стилем Меланії Трамп: якщо пані Трамп віддавала перевагу дорогим європейським дизайнерам, пані Байден підтримує американських, підтримує бренди, засновані і створені іммігрантами або яскравими представниками екологічної моди. Ralph Lauren, Brandon Maxwell, Veronica Beard, Christian Siriano і Gabriela Hearst – модний вибір Джилл Байден прекрасно відображає її життєві погляди.

У виборі одягу перша леді США дуже прагматична і все ще перевіряє цінники, як стверджує Пітер Кейт, власниця одного з улюблених бутиків Джилл в Делавері. Як і багато жінок, Джилл Байден може сказати: “Напевно, не в цей раз” – і відкласти річ. Вона міксує високі і низькі цінники і комфортно себе почуває в намистах за 50 доларів і сукнях від дизайнера – таких як Vera Wang.
Джилл Байден часто вибирає яскраві однотонні наряди, любить принти, але майже завжди уникає чорного кольору. Її темно-зелене плаття-сорочка Brandon Maxwell або яскраво-червона сукня на інавгурації 2009 року – тому підтвердження.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Dr. Jill Biden (@drbiden)

Навколо стилю першої леді США Джилл Байден Навколо стилю першої леді США Джилл Байден

Її елегантний, але невибагливий демократичний стиль, який не рясніє іменами високої моди, як це було у Меланії Трамп, в основному продиктований її професією – роботою викладача. “Бути вчителем – це не те, чим я займаюся, а те, ким я є”, – написала вона в своїх мемуарах 2019 року “Куди проникає світло”. У Джилл чотири університетських диплома, а отримання докторського ступеня – для неї знак вищого кар’єрного досягнення, яким вона дуже пишається. “Я так багато працювала для цього”, – сказала вона в інтерв’ю Стівену Колберт.

До слова, до того як вступити на англійську, вона вивчала моду за фахом “фешн-мерчандайзинг”. Але через рік кинула її, знайшовши своє покликання в викладанні.

Але схоже за цей рік вона опанувала тонкощі моди і тепер прекрасно справляється з тим, щоб вписатися в дрес-код і освітнього закладу, і атмосфери засідань. У повсякденності вона виглядає стримано і місцями консервативно, а в її гардеробі багато класичного крою приталених суконь з жіночними деталями, ділових жакетів, речей з акцентом на талії, нитки перлів та ін. Власне, в цьому і полягає весь секрет і привабливість її стилю – в універсальності для Джилл Байдена як вчителя і партнера впливового політика.

Навколо стилю першої леді США Джилл Байден Навколо стилю першої леді США Джилл Байден Навколо стилю першої леді США Джилл Байден Навколо стилю першої леді США Джилл Байден Навколо стилю першої леді США Джилл Байден Навколо стилю першої леді США Джилл Байден Навколо стилю першої леді США Джилл Байден

Джерело