“Це настає переломний момент”: названо період, коли припиниться вогонь в Україні – прогноз

“Це настає переломний момент”: названо період, коли припиниться вогонь в Україні – прогноз

Коли почнеться переломний момент у війні і припиниться вогонь в Україні розповіла таролог Стелла.

Переломний момент в Україні може настати вже зовсім скоро. Як розповіла таролог Стелла, весна буде важка для країни, але з сюрпризами.

“Навесні не буде позитивних новин. Карти не дуже хороші. Події в Україні можуть призводити до того, що будуть народні коливання”, – говорить таролог.

Таролог зазначила, що Україна вже навесні отримає військову допомогу.

“Нам навесні прийде допомога. Зброя, техніка, літаки. Те, що відбуватиметься навесні, матиме великий вплив на війну. Війна триватиме. Ми не відступаємо”, – каже вона.

“Навесні Україна буде робити наступальні дії, тому що ми отримаємо зброю. Це дозволить нам повертати території, але будуть інші неприємні події”, – додала вона.

Переломна весна для України
“Можливо, весна буде переломним моментом у війні. Будуть розставлені крапки над “i”. Карта “Перемога” випадає. Можуть повернути Херсонський напрямок, якщо це трапиться, сипатиметься фронт. Карти показують, вдалий шлях і переломний момент у війні”, – говорить таролог.

За її прогнозом, в 2024 році можуть відбутися переговори між Україною і Росією.

“Карти показують, що потрібно визначитися. Переговори можливі у другій половині 2024 року. Вони будуть не дуже втішні для нас. Можливо, буде що-небудь тимчасове. Припинення вогню або повернення територій”, – додала вона.

“Збройні сили готують новий контрнаступ. Це буде в теплий період часу. Наступ буде тоді, коли отримаємо зброю. Буде повернення землі”, – сказала таролог.

Дивіться відео прогноз таролога Стелли:

Джерело