5 грудня тіло немовляти знайшов на своєму подвір’ї мешканець села Кропивник. Правоохоронці одразу розпочали кримінальне провадження. Невдовзі встановили особи матері та батька. Досудове розслідування триває.

“Віднесла на вулицю в пакеті”: породіллі з Кропивника оголосили підозру через смерть немовляти

Ювенальний поліцейський Калуського районного відділу поліції виявив породіллю під час дворового обходу в селі Кропивник. Лікарі підтвердили післяпологовий період. На обліку в медичному закладі жінка не перебувала. Свою вагітність від родичів вона приховувала, повідомляє поліція Івано-Франківської області.

“Віднесла на вулицю в пакеті”: породіллі з Кропивника оголосили підозру через смерть немовляти

Співробітникам Управління карного розшуку в Івано-Франківській області жінка зізналася, що народила дитину самотужки ще наприкінці листопада за місцем проживання. Надалі новонароджену дитину помістила в поліетиленовий пакет та віднесла на вулицю.

В Івано-Франківській обласній прокуратурі повідомили, що жінка убила дитину умисно.

“Слідством встановлено, що підозрювана народила хлопчика в домашніх умовах та без медичної допомоги. Після пологів вона нанесла удари по голові новонародженого немовляти, спричинивши набряк головного мозку, крововилив та закриту черепно-мозкову травму, від яких він помер. Відтак, переконавшись, що хлопчик не подає ознак життя, поставила його в поліетиленовий пакет, винесла з будинку та викинула”, — йдеться у повідомленні.

“Віднесла на вулицю в пакеті”: породіллі з Кропивника оголосили підозру через смерть немовляти

Криміналісти Слідчого управління ГУНП в Івано-Франківській області, в ході проведення молекулярно-генетичного дослідження, вивели ДНК-профіль немовляти. А відтак встановили чоловічу стать дитини, підтвердили особу породіллі, а також встановили особу батька.

“Віднесла на вулицю в пакеті”: породіллі з Кропивника оголосили підозру через смерть немовляти “Віднесла на вулицю в пакеті”: породіллі з Кропивника оголосили підозру через смерть немовляти

Сообщение “Віднесла на вулицю в пакеті”: породіллі з Кропивника оголосили підозру через смерть немовляти появились сначала на NEWS TiME.

Джерело