Британська акторка Бонні Райт, відома багатьом за роллю Джинні Візлі у фільмах про Гаррі Поттера, вперше стала мамою.

Про поповнення у родині 32-річна артистка розповіла на сторінці в Instagram. Вона розсекретила, що подарувала своєму чоловіку, бізнесмену Ендрю Лококо, сина. Також новоспечена мама зізналася, що народжувала вдома і подякувала всім, хто допоміг з'явитися її малюкові на світ:

"Скажіть "привіт" Еліо Оушену Райту Лококо, який народився вдома у вівторок, 19 вересня. Ми всі здорові та щасливі. Ми з Ендрю так закохані в наше сонечко! Ми дуже вдячні нашій групі народження, яка тримала нас за руки протягом усього часу і зробила цю подорож такою радісною та розширеною. Народження - це найдивніший досвід! Наші ідеальні та люблячі акушерки, наша мудра та чудова дула Патті, наш лікар Фаббі", - подякувала Райт всім, хто був поруч з нею в момент народження сина.

32-річна зірка

Разом з тим щаслива мама не втратила нагоди і одразу показала шанувальникам перше фото свого сина.

Також акторка окремо подякувала своєму чоловіку Ендрю за те, що протягом пологів був "її скелею в буквальному сенсі", оскільки вона за нього хапалася. Артистка сказала, що у її сина дуже ніжний і люблячий тато.

Нагадаємо, що нещодавно первісток також народився й в колеги Бонні Райт за стрічкою "Гаррі Поттер" Деніела Редкліфа. Сина актору народила 38-річна голлівудська акторка Ерін Дарк.

Читайте також:

  • Ексдружина Узелкова у міні показалася в обіймах незнайомого красеня-бороданя
  • 23-річна дружина Остапчука зізналася, на які зміни наважилася заради нього
  • Зрадник Дмитро Шепелєв з'явився на заході у Москві з сином-копією померлої Жанни Фріске

Джерело