Те, як довго окупанти можуть протриматися в Бахмуті, буде залежати від того, як буде рухатися оперативне оточення. Звільнення Андріївки і Кліщіївки — крок у цьому напрямку. 

Про інші кроки в екслюзивному інтерв’ю для ТСН.ua заявив військовий аналітик, полковник Петро Черник

“Під Бахмутом, знову ж таки, нічого не міняється. Ми взагалі по фронту — і це треба розуміти — будемо перебувати в стані рутини, допоки не прорвемо повноцінно лінію оборони на півдні, допоки не візьмемо Бахмут в оперативне оточення”, — зауважив експерт.

Битва за Бахмут: Черник про кроки для звільнення міста-фортеці

“Оперативне оточення Бахмута — також велетенський крок уперед. Якщо це вдається, то там те угруповання буде або знищене, а в моєму розумінні було б ідеально, якби кілька тисяч росіян здалися у полон. Це дійсно навіть для них була б величезна проблема і перша точка серйозного мотиваційного надлому у комплексному розумінні цього слова”, — зазначив військовий аналітик.

“Ми рухаємося до цього, але треба набиратися терпіння. Рутина триватиме зараз кожен день”, — резюмував Черник. 

▶ На YouTube-каналі ТСН можна переглянути за цим посиланням відео: Черник з tsn.ua: Ідеально було б, якби кілька тисяч окупантів здалися в полон

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Українські військові на Бахмутському напрямку й надалі продовжують наступальну операцію та мають успіхи поблизу Зайцевого, Кліщіївки, Одрадівки та Іванівського.

Крім того, ми раніше інформували, що Шойгу промовився, коли Росія збирається закінчити війну і “досягти цілей”.

Читайте також:

  • Бойовики терористичного угруповання "Вагнер" повернулись до Бахмуту, але у них проблеми - ISW
  • Бої у Кліщіївці: військові розповіли про контроль над трасою "Горлівка-Бахмут" та яка там ситуація
  • Чому Путін наказав Шойгу зупинити контрнаступ ЗСУ до жовтня — експерт назвав справжню причину

Джерело