18 вересня суд продовжив розгляд адміністративної справи про демонтаж ліцею №25, зруйнованого авіаударом армії РФ у березні 2022 року. Позивачі у справі оскаржують рішення Житомирської міської ради про надання дозволу на демонтаж та списання будівлі.

18 вересня сторона позивачів зареєструвала заяву про збільшення позовних вимог, у яких йдеться, зокрема, й про те, що висновок про необхідність демонтажу не обґрунтований належними та допустимими доказами, а тому усі аргументи позивачів у повній мірі стосуються і рішення від 30.08.2023 року №878 про демонтаж приміщення.

"Враховуючи, що представник відповідача має ознайомитись з заявою про збільшення позовних вимог, надати свої пояснення, якщо він вважає за потрібне, суд знову оголошує перерву у підготовчому судовому засіданні. З’ясовуємо дату наступного судового розгляду", — оголосила суддя Любов Шуляк.

Суд вирішив продовжити розгляд справи 26 вересня 2023 року.

Суд у справі про демонтаж ліцею №25: батьки, які позиваються до міськради, збільшили позовні вимоги

Раніше Суспільне повідомляло, що у Житомирі батьки учнів розбомбленого ліцею №25 подали до суду через незгоду з рішенням про демонтаж ліцею. 30 серпня під час позачергової сесії Житомирської міської ради міський голова Сергій Сухомлин повідомив, що демонтажні роботи 25 ліцею Житомира будуть враховані при розробці проєктно-кошторисної документації реконструкції будівлі. Фінансування проєкту проходитиме через міністерство освіти Португалії.

Шостого вересня у Житомирському окружному адміністративному суді відбулося підготовче судове засідання у справі про демонтаж ліцею №25.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube

Джерело