Після прем'єри пісні "Зрада" музиканта Сергія Бабкіна, в якій було порушено питання відносин України та Росії, українська співачка Марія Бурмака висловила своє обурення та критику на адресу музиканта. У своєму посту на Facebook Бурмака висловила переконання, що пісня Бабкіна демонструє його бажання "сидіти на двох стільцях" та недооцінює історичні факти та наслідки.

Бурмака стверджує, що пісня Бабкіна образила українців, і вона емоційно реагує на рядок із пісні. Вона стверджує, що такі слова не відповідають дійсності і називає їх безсовісними та негідними у складний період історії України. 

Бурмака також наголошує, що ті, хто не змінювали своїх переконань і боролися за Україну протягом довгих років, не мають жодних підстав вважати їх зрадниками, а такі твердження свідчать про нерозуміння справжньої ситуації.

"Це не зрада. Це перевзуття та пристосування. Це безсовість. Це ж треба ще вміти так образити свій народ у такий тяжкий час", - сказала Бурмака на адресу Бабкіна. 

Через маніпулятивний трек "Зрада", Бабкін також розмістив новий відеозвернення до українців.

"Я знав, що буде багато відгуків, але дійсно недооцінив, скільки людей захочуть описати своє враження та дати оцінку мені як людині, чоловікові, українцю та біологічній істоті. За статистикою бачу, що третини слухачів сподобалося, а двом третинам немає", - заявив Сергій Бабкін.

Останні новини України:

Також повідомлялось, що Сергій Бабкін повідомив про трагедію з відомим українським актором.

Джерело