У віці 35 років помер колишній футболіст франківського клубу «Прикарпаття» Микола Ревуцький.

«Друзі, в нашій сім‘ї сьогодні сталось велике горе. Зупинилось серце нашого Колі. Я не знаю, як нам жити без нього, не знаю, що написати, хочу лише повідомити, що прощання відбудеться в каплиці Церкви положення пояса Пресвятої Богородиці за адресою м. Львів, вул. Головатого, 7а», – написала дружина футболіста.

Нагадаємо, Микола Ревуцький – вихованець клубу «Спартак» (Івано-Франківськ). У 2004 року приєднався до «Факела». Дебютував у футболці франківського клубу 24 липня 2004 року в виїзному поєдинку 1-о туру групи А Другої ліги проти рогатинського «Техно-Центра».

Зупинилося серце екс-футболіста франківського «Прикарпаття»

У 2007 році «Факел» змінив назву на «Прикарпаття», а Микола продовжив захищати кольори клубу. У футболці «Прикарпаття» в першій та других лігах чемпіонату України зіграв 199 матчів (20 голів), ще 5 поєдинків провів у кубку України.

У 2012 році залишив команду, виступав за «Сокіл» (Угринів) в чемпіонаті Івано-Франківської області. Навесні 2013 року підписав контракт з першоліговою тернопільською «Нивою», проте в команді не зіграв жодного офіційного поєдинку. Потім виступав у чемпіонаті Львівської області у футболці «Зорі» (Городиславичі).

Зупинилося серце екс-футболіста франківського «Прикарпаття»

Джерело