У Дніпрі люди з інвалідністю безоплатно користуються «соціальним таксі». Про це повідомили в міській раді Дніпра.

Безкоштовно послугою користуються люди з інвалідністю I та II групи захворювання опорно-рухового апарату, з порушеннями органів зору, які мають I групу інвалідності.

За даними з міськради, наразі в Дніпрі послугою «Соціальне таксі» користується 781 людина з інвалідністю. Для перевезень використовують спеціально обладнані автомобілі: два автобуси й чотири мікроавтобуси.

У Дніпрі люди з інвалідністю безоплатно користуються «соціальним таксі»: кому та куди можна звертатися за послугою Як замовити послугу Замовляти поїздку необхідно заздалегідь, бажано за 10 днів, розповідає директор міського центру соціальної допомоги Максим Єрьоменко. Наприклад, таким таксі можна скористатися, аби відвідати лікарню, заклад соцзахисту, юридичні, фінансові установи, органи місцевого самоврядування, вокзали та аптеки. Аби почати отримувати послугу, необхідно надати пакет документів до центру соціальної допомоги: посвідчення особи з інвалідністю або пенсійне, копію довідки МСЕК, паспорт та ідентифікаційний номер. Також це можна зробити через «Кабінет мешканця» на сайті міськради або надіслати документи через вайбер за номером: 098-165-91-91. Кожна людина і кожна громадська організація, які стоять на обліку для перевезення, мають право на 4 поїздки на місяць тривалістю не більше ніж три години на день (для групових перевезень тривалість поїздки може досягати восьми годин).

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

Джерело