Репер та продюсер Потап привітав киян та всіх жителів столиці з Днем міста.

У своєму фотоблогу знаменитість залишив допис, де пригадав поговірку жителів Києва, а також написав рядки з пісні "Як тебе не любити, Києве мій".

"Вона може бути будь-якою, але вона повинна бути киянкою" - таке у нас, корінних киян, є жартівливе прислів'я …"Грає море зелене, тихий день догора, дорогими для мене стали схили Дніпра…", - а для мене завжди були, є і будуть дорогими і рідними київські кручі , а для когось вони стали рідними, тому що це місто дуже гостинне і добре, а ще Київ незламний і непереможений. Люблю тебе", - написав Потап

Потап замилував романтичним фото з Настею Каменських у Києві та назвав улюблене місце столиці

Також репер опублікував романтичне фото з дружиною, співачкою Настею Каменських. На знімку виконавиця ніжно тулилася до свого чоловіка, поки той робив селфі. Світлину подружжя зробило в київському Пасажі. За словами Потапа, це їхнє улюблене місце.

Нагадаємо, українські знаменитості вже привітали жителів Києва з Днем міста. Зірки побажали скорішої перемоги та мирного неба над головою.

Читайте також:

  • Нічна атака на Київ дронами: Тарабарова прикривала собою дітей, а син Саліванчук у лікарні
  • Епічні зіркові падіння: Jerry Heil впала в оркестрову яму, а Огнєвіч не помітила кінця сцени
  • Дружина Тищенка розповіла, як подолала третю стадію целюліту і показала себе до та після схуднення на 17 кг
  • Акторка дубляжу різко відповіла Есхакзай, яка розкритикувала її пародію на Лободу: "Хто зрадив раз, той зрадить вдруге"

Джерело