В Одесі правоохоронця, який влаштував розбірки з цивільним чоловіком через російську мову, та його керівника відсторонили від виконання службових обов’язків.    

Про це повідомили у Головному управлінні Національної поліції Одеської області.

Подію зафіксували на відео, яке правоохоронці виявили під час моніторингу соціальних мереж. 

Чому не українською: в Одесі через мовний скандал копа та його керівника відсторонили від роботи – відео

В ході перевірки інформації було встановлено, що інцидент між дільничним та громадянином виник, коли той і ще кілька чоловіків були запрошені до відділку поліції через появу у громадському місці у п'яному вигляді. 

"Оцінка діям поліцейського, його керівника та ще двом його колегам, які були присутні під час конфлікту – оперативному черговому та помічнику оперативного чергового, буде надана за результатами розслідування", - йдеться у повідомленні.

Що передувало конфлікту – невідомо. Однак на фрагменті опублікованого відео поліцейський російською мовою каже, що "Одеса – це Україна". Але цивільний чоловік наполягає, що той зобов'язаний говорити українською і пропонує розібратися надворі без погонів. Поліцейський знімає погони та разом з невідомим йде із приміщення. Чим саме завершився конфлікт, наразі невідомо.

Нагадаємо, в Одесі чоловік у військовій формі посеред дороги влаштував конфлікт та погрожував військкоматом іншому водієві. 

Читайте також:

  • Мовний скандал у школі в Дніпрі: з'явилися нові подробиці та реакція омбудсмена
  • Обурився проханню про українську і погрожував: деталі мовного скандалу з проректором приватного вишу в Києві
  • "Какая разніца, на каком язике": у Чернівцях відвідувач кафе влаштував мовний скандал (відео)

Джерело