У Бобровиці 28 травня попрощалися з двома захисниками: Олексієм Бєлявським та Сергієм Бережним. Обидва чоловіки народилися й виросли в Бобровиці, служили в одній частині та загинули в один день, виконуючи бойове завдання на Донеччині. Про це повідомляє Чернігівський обласний ТЦК та СП на своїй Фейсбук-сторінці.

Олексій Бєлявський народився 5 червня 1987 року у Бобровиці, там ріс та навчався у школі. Вищу освіту здобував у Ніжинському агротехнічному інституті. Працював водієм та дуже захоплювався автомобілями. Став далекобійником, але з перших днів повномасштабної війни долучився до лав ЗСУ. Службу ніс у складі одного з підрозділів військової частини А1815.

20 травня 2023 року під час виконання бойового завдання на Донеччині Олексій загинув.

Загинули на Донеччині в один день: у Бобровиці попрощалися з двома захисниками

Сергій Бережний народився 16 серпня 1984 року також у Бобровиці. Середню освіту здобув у Бобровицькій середній загальноосвітній школі, останнім часом працював водієм. На захист України Сергій став з перших днів повномасштабної війни. Служив у складі одного з підрозділів військової частини А1815 на посаді командира відділення одного зі взводів.

20 травня 2023 року під час боїв поблизу одного з населених пунктів Донеччини Сергій загинув, отримавши травми, які виявилися несумісними з життям.

Попрощалися з обома воїнами у Бобровиці, поховали їх на місцевому кладовищі.

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.

Джерело