Важко уявити ключові галузі виробництва, а особливо коли мова йде про сільське господарство, будівництво, харчову промисловість без використання транспортерів. Вже давно світ зрозумів, що такі засоби – це економія, безпека, час. Основним елементом кожного транспортера є стрічка – з гладкою несучою поверхнею або шевронна транспортна чи конвеєрна, переваги якої у тому, що може переміщати матеріал під кутом на певну висоту.

Шевронні конвеєрні стрічки: призначення, особливості, ціни

Основне призначення шевронних стрічок

Конвеєрні стрічки з шевронними ребрами призначені для транспортування як сипучих, вологих, різного діаметру та фракцій матеріалів, так і запакованого товару на транспортерах з кутом нахилу до 45ํ°.Сама конструкція шевронної стрічки, розроблена та виготовлена з використанням рифлення (симетричних випуклостей різної щільності). Все це зроблено для того, щоб запобігти зісковзуванню матеріалу, що транспортується, а також, щоб не допустити переміщення проти руху транспортера. Велика кількість варіантів рисунків профілів стрічок має попит на ринку послуг. 

Шевронні конвеєрні стрічки: призначення, особливості, ціни

В Україні  одним з лідерів щодо виготовлення та продажу транспортерних стрічок є ТОВ “Торгівельно – ремонтне підприємство “Таргет”. Цей виробник вражає різноманітністю товарів та послуг в даному напрямку. Весь представлений асортимент презентує Каталог підприємства. 

Особливості шевронних стрічок

Основна відмінність шевронної стрічки від гладкої, що є її основною перевагою – наявність кріплення поперечних і поздовжніх елементів (рисунків), що здійснюються методом холодної чи гарячої вулканізації. Висота такого нанесення може бути від 10 мм до 45 мм.  Її потрібно враховувати в залежності від тої продукції, яку транспортуємо. Також рисунок може мати різну форму – закрита, відкрита, замкнута. Тут слід зважати на вагу, розміри товару, кут нахилу та ширину стрічки самого транспортера.

Якщо ж вам потрібна спеціальна стрічка, для посиленого механічного навантаження чи експлуатації при високих температурах, то тоді елементи шевронної стрічки будуть виготовлені виключно методом гарячої вулканізації, що забезпечить надійність та тривале використання, а головне – дозволить запобігти травматизму при використанні. Підприємство “Таргет” враховує всі складові попиту на товар і представляє для покупця.

Формування ціни стрічки

На вартість шевронної стрічки мають вплив кілька важливих чинників:

  • особливість самого транспортера
  • клас гуми стрічки
  • рисунок рифлення, висота
  • довжина та ширина стрічки
  • спосіб вулканізації та інші фактори

Щоб зробити вдалий вибір, який задовольнить усі ваші запити та потреби, потрібно звернутися у ТОВ “Торгівельно – ремонтне підприємство “Таргет”. Фахівці врахують усі ваші побажання та проведуть відповідні розрахунки.

Використовуючи шевронні стрічки ТОВ “Таргет”, ви насамперед отримаєте надійність та якість, а також високу експертну оцінку та комплексні рішення для вашого бізнесу.

Джерело