За прогнозом Ангеліни Вакуліної стає зрозуміло, що у російських окупантів з’явилися “серйозні плани”.

“Дніпру та Вінниці – приготуватися”: Астролог озвучила шокуючий прогноз для України на кінець травня

Відомий український астропсихолог та таролог Ангеліна Вакуліна, яка відома своїми детальними прогнозами та прогнозами для багатьох українських міст, склала гороскоп для всієї країни на найближчі тижні.
Тепер українці знають, де можна готуватись до неприємних подій через війну.

Про це стало відомо завдяки новому ефіру від Ангеліни Вакуліної у мережі YouTube.

За прогнозом Ангеліни Вакуліної, стає зрозуміло, що у російських окупантів зібралися “серйозні плани”. Експерт упевнена, що кремль задумав нове лихо для України. За прогнозом астропсихолога, в Україні найближчими тижнями буде тривожно.

“Дніпро і область – прогноз поганий. Жертви внаслідок обстрілів або падіння уламків. Можуть прям кілька днів масово і активно тероризувати народ”, – повідомила астролог.

Астролог зазначає, що за прогнозом можуть бути тривоги із наслідками.

Ангеліна Вакуліна – астропсихолог та таролог. Довгий час практикує астро- та нео- психологію, таро та багато інших інструментів для пізнання себе, йдеться на сайті астролога. Вона часто робить прогнози для України щодо війни з росією.

“Буде тривожно найближчими тижнями. Може програтися вторинна ситуація, народна жалоба, внаслідок обстрілів або за типом ситуації у Дніпрі та Вінниці. Тривоги з наслідками будуть і цілком можливо не вночі”, – каже Вакуліна.

Джерело