Гороскоп для України на найближчі тижні і де чекати неприємних подій через війну, розповіла астролог Ангеліна Вакуліна.

“Буде народний траур”: прогноз для України і фатальне місто, де чекати серйозної біди
Прогноз для України на найближчі дні розповість про серйозні плани російських окупантів в Україні. Як повідомляє астролог Ангеліна Вакуліна, Росія задумала влаштувати нову біду в Україні.

За її прогнозом, в Україні буде тривожно найближчі тижні.

“Дніпро і область – прогноз поганий. Жертви внаслідок обстрілів або падіння уламків. Можуть прям кілька днів масово і активно тероризувати народ”, – повідомила астролог, пише Главред.

Астролог зазначає, що за прогнозом можуть бути тривоги з наслідками.

Хто така Ангеліна Вакуліна
Ангеліна Вакуліна – астропсихолог і таролог. Довгий час практикує астро і нео психологію, таро і багато інших інструментів для пізнання себе, говориться на сайті астролога. Вона часто робить прогнози для України і щодо війни з Росією.

“Буде тривожно в найближчі тижні. Може програтися вторинна ситуація, народний траур, в наслідок обстрілів або за типом ситуації в Дніпрі та Вінниці. Тривоги з наслідками будуть і цілком можливо не вночі”, – каже Вакуліна.

Коли чекати перемоги України – прогноз
За словами астролога, контрнаступ ЗСУ йде повним ходом.

“Звичайно будуть і радісні новини, наші території потихеньку будуть повертатися додому. Контрнаступ йде повним ходом. Бердянськ, Енергодар, Токмак і вся ця область – пора додому”, – повідомила прогноз астролог Вакуліна.

Сообщение “Буде народний траур”: прогноз для України і фатальне місто, де чекати серйозної біди появились сначала на NEWS TiME.

Джерело