Екстрасенс Роман Шептицький в інтерв’ю УНІАН розповів, що чекає на українців влітку, які дні червня будуть найнебезпечнішими, чи буде глобальний контрнаступ, та коли закінчиться війна.

“Буде пекло”: Екстрасенс Шептицький попередив про важкі дні влітку, під загрозою кожне місто України

Романе, дайте, будь ласка, прогноз на літо. На що чекати українцям?

Літо 2023 року для України є справді важливим і знаковим. Це час, коли у темній кімнаті вмикається світло. Тобто буде певне прозріння, ухвалюватимуться важливі рішенні та підписуватимуться документи.

Цілком ймовірно, що саме влітку Україна поверне окуповані території, особливо південні напрямки – Херсонська і Запорізька області. Також буде інтенсивне продовження контрнаступу.

Крім того, у цей період ми отримаємо ще більшу допомогу – і збройну, і технічну, і матеріальну. Йде енергія повернення того, як було раніше. Це означає, що ситуація в країні буде такою, якою була до повномасштабного наступу. Тобто ми можемо повернутися до своїх кордонів, як було до 24 лютого 2022 року, а згодом виженемо окупантів з Криму і Донбасу.

Також йде енергія підсилення, відновлення і захисту. Це дуже важливо, адже карта “Шестірка кубків” каже про те, що є загроза масованих обстрілів, особливо вночі. Бо ворог хоче зірвати наш контрнаступ, але йому це не вдасться. Крім того, окупанти не планують самостійно залишати наші території, тому тільки силоміць ми можемо їх вигнати.

Росія боїться нашого контрнаступу. Чи можуть бути масовані обстріли через це?

Так, найближчі кілька тижнів буде загроза ракетних обстрілів. Зараз будь-яке місто може бути у зоні небезпеки. Якщо раніше західну Україну не чіпали, то зараз навіть вона може опинитися під ударом. Найбільше від обстрілів страждатимуть мирні люди. Росія хоче посіяти страх серед населення. Однак агресору все одно не вдасться це зробити.

В будь-якому випадку на першому місці під загрозою північні, південні і східні території, які наближені до лінії фронту, на другому місці – центральні, на третьому – західні.

Які дні червня будуть найнебезпечнішими?

Ворог зазвичай прив’язується до певних свят, тому найбезпечнішими можуть бути дні, коли українці святкують державні або релігійні свята. Однак зауважу, країна-терорист підсилювати обстріли по наших містах у ті дні, коли зазнаватиме поразки. Що це означає? ЗСУ виганятимуть окупантів, в результаті чого Росія мститиметься. Наприклад, під час фіналу Євробачення-2023, коли виступав гурт TVORCHI, Росія обстрілювала їхнє рідне місто – Тернопіль. Саме у такі моменти можно очікувати від ворога нових атак.

Росія вже понад рік знищує наші міста, вбиває мирне населення, не шкодуючи геть нікого. Скажіть, чи можливі цього літа теракти?

Загроза терактів нікуди не поділася. Треба бути дуже обережними у дні релігійних та державних свят, не нехтувати сигналами повітряної тривоги, особливо якщо ви перебуваєте у місцях великого скупчення людей. Також слухайте свій внутрішній голос, адже він підкаже, де зараз найнебезпечніше.

До речі, можна помітити, що останнім часом дуже зросли ціни. Чи зберігатиметься така динаміка і надалі?

Тотального колапсу або різкого підняття цін не буде. Однак ми можете побачити більш великі суми за комунальні послуги, можуть здорожчати продукти. Тобто певне підняття цін може відбуватися, але це не буде масово.

Поставлю вам ще найпопулярніше запитання серед українців: коли помре Путін?

Я і далі притримуюсь своєї теорії, що Путіна вже немає, як мінімум, років сім-вісім. А коли прийде крах путінській системі і всім його двійникам? Я вважаю, що з кожним днем крах все активніше наближається. Протягом літа у них наростатимуть внутрішні бунти, активізуватиметься опозиційна сила, яка бореться проти путінської коаліції. Також у країні-агресора продовжуватимуться вибухи і пожежі, аж допоки не буде скинуто владу.

Яка вірогідність того, що російську владу буде скинуто вже цього року?

Ви ж розумієте, що система, яка будувалася багато років, не може буде скинута за декілька місяців. Це питання не одного року. Але процес деградації та руйнації у Росії зараз активний. Більш того, кожен їхній напад на Україну – це черговий крок у прірву.

І наостанок скажіть, коли закінчиться повномасштабна війна?

Я завжди говорив, що протягом цього року є всі шанси вибити ворога з південного напрямку, продовжити звільнення Криму і Донбасу, і є всі шанси, щоб хоча б досягти цих перемог і потім далі повертатися до своїх кордонів, які були у 1991 році.

Однак спокою в Україні не буде до 2027 року. Це не означає, що будуть активні бойові дії, проте по енергіях йде модель Ізраїля – тихо, тихо, тихо, а потім обстріл. Маючи таку сусідку, як Росія, ми не можемо бути впевненими у тому, що нас ніхто не чіпатиме.

Сказати, що війна закінчиться цього року не можу стовідсотково. Така ймовірність є, але на це впливає багато факторів. Те ж стосується скасування воєнного стану. Можливо, восени це трапиться, але ситуація може коригуватися.

Джерело