Я вчителька і мене задовбали батьки моїх учнів. От чи було б вам, читачі, приємно аби до вас дзвонили у пізні години вечора, аби запитати, яке домашнє завдання, бо їхнє золотко не записало.

Я вчителька і мене задовбали батьки моїх учнів


Коли вони мені телефонують, то забувають, що я така ж людина, як і вони. У мене є донька, яку я вкладаю спати, а потім вони своїми дзвінками будять її. Або ще бувають випадки, що я з чоловіком сиджу у кафе, або гуляю з донькою парком, а до мене підходять і розпитують про те, як вчаться їхні діти. Невже люди думають, що я не маю права провести час з сім’єю, а про робочі питання я завжди готова поговорити у школі.

До того ж зараз мені дали клас. Я класний керівник і тепер батьки ще й турбують мене дурними проханнями. Наприклад, недавно одна мама зателефонувала мені о 11 вечора, аби я поговорила з вчителькою англійської, щоб та її сину поставила 10 за семестр, адже він у неї розумний, просто ще на волейбол ходить, тому й не всі завдання встигає зробити. І де тут якась логіка? Думаю, ви розумієте, що це риторичне запитання.

Але я була б готова все це стерпіти, якби не те, що батьки почали переходити всі межі. Дійшло до того, що вони почали стежити за мною у всіх соціальних мережах, оцінювати, що я купую у супермаркеті і як одягаюсь на прогулянку. Не так давно ми з чоловіком вирішили зробити на рік перерву від м’яса. Я активна у соціальних мережах, тому ділилась рецептами того, що вже встигла спробувати приготувати. А батьки моїх учнів почали обговорювати, що я подаю їх дітям поганий приклад, адже не годую чоловіка м’ясом, а йому ж воно треба.

Потім дійшло до того, що вони почали навіть обговорювати те, яку я музику слухаю і відносити мене до якихось субкультур. Це для мене виглядає комічно, адже я справжній меломан і у мене можна знайти музику на будь-який смак.
А тепер я хочу розповісти те, що викликало справжнє обурення у батька, які навіть у школі його висловлювали. Причиною цього стало фото у коротких шортах з відпочинку на морі. Адже вони переконані, що я не маю право жити власне життя і відпочивати, адже раптом це побачать їхні діти? З часом ця ситуація забулася, а на її зміну прийшла інша.

Я людина широких поглядів, тому недавно опублікувала відгук на книгу, яка розбила мені серце. Тут же батьки розповіли своїм дітям, яка я жахлива, адже читала книгу, де були присутні люди нетрадиційної орієнтації. Вони знову приходили зі мною сваритися, мов, якщо я вчитель, то й маю постити у соціальних мережах лише школу, дітей і сім’ю. Більше у мене життя не має бути.

Джерело