Черкаська міськрада ухвалила програму соціального захисту дітей на 2023-2025 роки. На її реалізацію спрямували один мільйон 900 тисяч гривень, розповіла заступниця начальника служби у справах дітей Лариса Кошова.

За словами Лариси Кошової, такий проєкт покликаний привернути увагу громади до родин, які потрапили у складні життєві обставини, до дітей-сиріт і позбавлених батьківського піклування.

Щоб діти мали підтримку: у Черкасах ухвалили програму соціального захисту дітей

"Служба у справах дітей розпочала функціонувати з 1995 року і за цей період вперше була прийнята ця програма. Ми плануємо проводити різні заходи, ми будемо проводити як профілактичну роботу, так і боротьбу з наслідками. У нас передбачено створення дружнього простору для дитини на території служби у справах дітей. До нас щодня звертаються діти з батьками. Ми проводимо бесіду, аби дитина повністю розкрилась і пояснила свою проблему. Ми хочемо, аби цей простір був більш домашній, аби дитині було комфортно розкритися, щоб вона була убезпеченою".

Лариса Кошова пояснила, що дітей можуть забезпечити необхідним приладдям, музичним інструментом, продуктовими наборами:

"Діти повинні розуміти, що вони неодинокі, що вони мають підтримку від держави".

Програма розрахована на три роки.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України

Читайте також На Черкащині циркулюють штами Омікрон та Кракен. Як вберегтися На Лісовій просіці у Черкасах забудовник висадить 300 сосен

Джерело