На стадіоні Bruchweg у німецькому місті Майнц відбувся благодійний товариський футбольний матч між ветеранами зміївського футбольного клубу "Авангард" та зірками Бундесліги — ветеранами німецького клубу "Майнц 05".

За "Авангард" зіграв український футболіст Андрій Воронін. За "Майнц" — легенди клубу Фабриціо Хайєр та Крістоф Бабатц, розказав Суспільне Харків організатор заходу Денис Бреславський.

Організатори матчу — німецький фонд Nicht reden. Machen! e. V., харківська громадська організація "Держава і я", та волонтерський рух Дениса Бреславського.

Харків'янин організував футбольний матч у Німеччині на підтримку українських військових

Відкривав спортивну подію український музикант, актор та волонтер Сергій Бабкін.

"Частина гравців клубу "Авангард" з першого дня війни стали на захист України та служать в лавах ЗСУ. Це стало фундаментом благодійного матчу між українськими та німецькими футболістами – для привернення ще більшої уваги до війни в Україні", — йдеться у повідомленні.

Бреславський зазначає, що всі зібрані під час матчу кошти направлять на потреби військових, які служать у підрозділі разом з футболістами "Авангарду", та на підтримку жертв війни в Україні.

Читайте також

"Щоб діти розвивалися": у деокупованому Старому Салтові запрацював футбольний гурток

Підписуйтесь на новини Харкова та області в Facebook, Viber, Instagram, Telegram, Youtube

Джерело