Музикант із Гааги, який став біологічним батьком для 550 дітей, постане перед судом.

Фонд Donorkind в Нідерландах хоче заборонити 41-річному Джонатану Меєру здавати сперму. Як пише news.yahoo.com, усе це на тлі звинувачень у тому, що його плідне донорство підвищує ризик випадкового інцесту.

Також фонд звинувачує чоловіка в брехні щодо кількості дітей від нього. Так, у правилах клініки сперми йдеться про те, що донори можуть мати максимум 25 дітей, щоб запобігти інбридингу, інцесту або психологічних проблем у дітей.

Донор сперми, який став батьком 550 дітей, постане перед судом: причина

Donorkind хоче, щоб вся сперма Джонатана в сховищі була знищена, якщо вона не призначена для жінки, у якої вже є дитина від нього.

Зокрема, одна жінка заявила, що якби знала, що Меєр уже став батьком понад 100 дітей, вона б ніколи не обрала його: "Коли я думаю про наслідки, які можуть бути для моєї дитини, мене нудить".

За словами представників фонду, чоловік уже перебуває у чорному списку нідерландських донорів. Втім, він продовжує робити пожертвування за кордон, у тому числі в Данію та Україну. Іноді він використовує псевдонім Рууд.

Нагадаємо, камбоджійський будівельник звів свій дім у формі приватного літака. Стало відомо, скільки коштів витратив чоловік.

Читайте також:

  • Двірнику-художнику із Києва, якого прославила соціальна мережа, вже пропонують робити виставку у Польщі
  • Право постити ліфтолуки в підтримку українців німецький стиліст готується відстоювати в суді
  • Жінка 58 років здавала кров і встановила світовий рекорд: скільки літрів вона пожертвувала

Джерело