У Великій Британії жінка розповіла, що вона зненавиділа своїх сусідів після того, як вони вирішили зробити для неї добру справу - ремонт у квартирі. 

Про це пише mirror.co.uk. 

Жінка розповіла, що поки вона була у відпустці, її сусіди зробили у її спальній ремонт. Проте це розлютило жінку, бо вони це організували без її дозволу. 

Сусіди зробили жінці ремонт у квартирі, а вона їх зненавиділа: що її так розлютило 

У дописі на Netmums вона пояснила, що вона настільки пригнічена, що "більше ніколи не хоче бачити своїх сусідів".
Вона написала, що це через те, "що в її особистий простір втрутилися"

"Цими вихідними я поїхала на відпочинок, а коли повернулася додому, мої друзі переробили мою спальню. Коли я кажу "друзі", я маю на увазі сусіда, який є трохи зайнятою людиною, який зібрав групу людей і взяв на себе зобов'язання прибрати та прикрасити мою спальню в якості "задоволення". Коли я повернулася, на порозі мене зустріла ця людина, яка зав'язала мені очі і зробила щось на кшталт великого розкриття, відчинивши двері. Вона сказала, що помітила, як я страждаю, і хотіла створити для мене "притулок", щоб я могла розслабитися", - каже жінка. 

Жінка стверджує, що через вчинок сусідів, вона пригнічена, бо "незнайомі люди ходили по її спальні, торкались до білизни на ліжку, включаючи нижню білизну і ліки на тумбочці".

"Моя дочка-підліток впустила їх, я казала їй, що вона не повинна була цього робити, а вона сказала, що я дуже невдячна, але насправді я не хочу більше ніколи бачити жодного з цих людей", - написала жінка. 

Нагадаємо, у Бельгії 35-річну жінку в перший робочий день звільнили. Роботодавцям не сподобалось те, що у неї "вибиті зуби".

Читайте також:

  • Подружжя схуднуло без дієт на 130 кілограмів після відмови лікарів у допомозі: як їм це вдалось
  • Скелет "інопланетянина": вчені нарешті розкрили багаторічну таємницю, яка шокувала
  • 11-річна дівчинка перевершила рівнем інтелекту Ейнштейна та Гокінга

Джерело