Впродовж шести днів в Івано-Франківську проходив чемпіонат України з волейболу “Дитяча ліга”. У коледжі фізичного виховання змагалися за перемогу 14 команд з усієї України.

Про це повідомив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

Переможцями стали:
Юні франківські волейболісти стали срібними призерами “Дитячої ліги”. ФОТОПеремогу здобула команда Калинівської ДЮСШ «Авангард».
Юні франківські волейболісти стали срібними призерами “Дитячої ліги”. ФОТОДруге місце посіли наші волейболістки ВК “Олімпія” ДЮСШ №2.
Юні франківські волейболісти стали срібними призерами “Дитячої ліги”. ФОТОТретє місце отримала збірна команда з Полтави.
Щиро вітаю призерів та переможців змагань і бажаю подальших успіхів та перемог. Радіємо, що в нашому місті є різні команди: баскетбольні, волейбольні, футбольні. Підтримуємо всіх, адже хочемо, щоб у Франківську розвивалися ці види спорту. А також дякуємо тим, хто долучається до підтримки – бізнесу, університетам. Стараємось, щоб у місті були всі види спорту, як для дітей, так і для старших та ветеранів, – йдеться у повідомленні.
Юні франківські волейболісти стали срібними призерами “Дитячої ліги”. ФОТО Юні франківські волейболісти стали срібними призерами “Дитячої ліги”. ФОТО Юні франківські волейболісти стали срібними призерами “Дитячої ліги”. ФОТО Юні франківські волейболісти стали срібними призерами “Дитячої ліги”. ФОТО Юні франківські волейболісти стали срібними призерами “Дитячої ліги”. ФОТО

Джерело