Українцям повідомили, що ситуація на ринку праці покращується. То ж в усіх тих, хто шукав роботу, з'явився шанс отримати її найближчим часом.

Відповідну заяву зробила заступниця міністерки економіки Тетяна Бережна під час онлайн-брифінгу. За її словами з березня 2022 року 600 тисяч українців повернулися до роботи. Детальніше про це розповідається у новому дописі на фейсбук-сторінці "Пенсійного кур'єра". 

"Починаючи з другої половини минулого року, фіксуються позитивні тенденції — зростає кількість найманих працівників та кількість вакансій від роботодавців", — зазначила посадовиця. Тетяна Бережна

Чи реально знайти роботу в Україні: Мінекономіки повідомили про зміни на ринку праці

Чи реально знайти роботу в Україні: Мінекономіки повідомили про зміни на ринку праці

Проте, як відзначила Тетяна Бережна, поки довоєнного рівня зайнятості не досягли. Адже станом на кінець 2022 року кількість найманих працівників за даними реєстру застрахованих осіб становила 8,6 млн.

Водночас на одному з найбільших інтернет-порталів пошуку роботи Work.ua повідомили статистику лютого відносно січня, згідно з якою шукачів роботи стало менше. 

Там повідомляють, що найменша конкуренція за одне робоче місце спостерігається в Закарпатській, Чернівецькій, Херсонській, Тернопільській та Кіровоградській областях. Найбільша — Київській, Харківській, Вінницькій, Волинській, Запорізькій областях.

Джерело