Відьма-некромантка, екстрасенска Марія Тиха передбачила, що навесні Росія і надалі обстрілюватиме українські міста, як на лінії фронту, так і в глибокому тилу. 

Про це вона сказала в інтерв'ю УНІАН.

Марія Тиха зазначила, що найбільше занепокоєння у неї викликає Бахмут Донецької області. Вона побоюється, що окупанти можуть повністю знищити цей населений пункт. 

Відьма передбачила, які міста у березні обстрілюватиме Росія: "Нависла небезпека"

Відьма також передбачає, що окупанти обстрілюватимуть Харків та Харківську область, Краматорськ, Дніпропетровську область, Нікополь, Полтаву, Херсон та Хмельницький. 

"Саме в березні там можуть бути сильні обстріли. Якщо ми беремо захід України, то обстріли теж будуть. Небезпека нависла над Тернополем та Запоріжжям. У Києві також триватимуть ракетні атаки. У Сумській та Чернігівській областях буде загострення за участю ДРГ", - пояснила Марія Тиха.

Нагадаємо, астрологиня Анна Вергелес розповіла, що наприкінці березня в Україні будуть жорстокі бої.

Астрологія, тарологія, нумерологія, гадання, віщування, мольфарство, екстрасенсорика — не є науками і передбачення не завжди справджуються на 100%. Інформація досить часто має розважальний характер, тому сприймати її потрібно не серйозно, а лише як імовірність подій, творцем яких може стати кожна людина, якщо матиме сили духу та натхнення змінити своє життя на краще.

Читайте також:

  • Ясновидець озвучив своє пророцтво щодо війни на березень 2023 року: "Отримаємо шанс"
  • Коли закінчиться війна в Україні: прогноз гуцульської мольфарки
  • Ворог влаштує біду: екстрасенс попередив про складну ситуацію на фронті наступного тижня

Джерело