Акторка Еванна Лінч, відома роллю Луни Лавгуд, була у стосунках із колегою по фільму «Гаррі Поттер» 9 років

Про це сповіщає VT.

Уперше приєднавшись до акторського складу у 2007 році у фільмі “Гаррі Поттер і Орден Фенікса”, Еванна Лінч зустріла на зйомках Роббі Джарвіса, з яким зустрічалася майже десять років. Пара тримала свій роман в таємниці, аж доки у 2016 році не вирішили розійтися.

Зазначено, що Джарвіс ненадовго з’явився у фільмі, зігравши молодого батька Гаррі, Джеймса, у сцені спогадів.

“Лінч і Джарвіс почали зустрічатися в період спільних зйомок, проте оприлюднили свої стосунки лише через багато років, опублікувавши серію світлин в Instagram”, – пишуть ЗМІ.

Повідомляється, що пара поділилася фотографіями з поїздки в Хоббітон, де знімали фільми про Володаря перснів, у Новій Зеландії. Джарвіс також опублікував допис до дня народження Лінч у 2020 році, поділившись її фотографією в човні на річці.

  • Індійська акторка й модель Пріянка Чопра та співак Нік Джонас вперше з’явилися на публіці зі своєю однорічною донькою Малті Марі.
  • Британська супермодель Наомі Кемпбелл поділилася рідкісними фотографіями своєї доньки, на яких вони зображені в мечеті в Абу-Дабі.
  • Минуло лише кілька годин відтоді, як спадкоємиця найбільшої у світі мережі готелів і курортів Hilton Періс Гілтон разом зі своїм чоловіком Картером Реумом оголосила про народження первістка, а її вже розкритикували за нібито редагування світлини.

Джерело