10 музичних інструментів для дітей-переселенців, які відвідують Ужгородську школу мистецтв придбала асоціація міст-побратимів "Ужгород-Корвалліс". Про це повідомив голова асоціації Арпад Крон. За його словами, з початку повномасштабної вторгнення РФ Асоціація міст-побратимів допомагає вимушеним переселенцям.

Інформацію про дітей-переселенців, які відвідують Ужгородську школу мистецтв, надала міжнародна благодійна організація “Сос Дитячі Містечка Україна” на Закарпатті. Про це розповіла менеджерка гуманітарної сфери міжнародної організації Наталія Криворучко.

"Допомога полягає не тільки у продуктовому або гігієнічному наборі, а й в тому що дітям важливо не втратити себе, продовжувати навчання, продовжувати свій творчий розвиток. Цього разу люди Корваллісу через Арпаді і Марію Крон передали велику суму грошей. Цього разу ми підтримали десять дітей. Придбали дуже рідкісні інструменти такі, як валторна, домра, скрипки, гітари, синтезатори, навіть барабанну установку. І ми раді, що вони навіть на новому місці в Ужгороді, прибувши з Харківської, Сумської, Запорізької, Донецької не втрачають себе та віри у все добре", — каже менеджерка гуманітарної сфери Наталія Криворучко.

Одинадцятирічна Марія Широка розповіла, на інструменті не грала впродовж року. "Я засумувала за інструментом, я вже цілий рік не бачила його, не торкалася", — каже дівчинка.

"Ми приїхали з Херсонської області, з селища Чаплинка. Займалися музичним мистецтвом п'ять років та чотири роки на фортепіано. Дитині дуже подобається займатися музикою, взагалі це її життя. І ось вже майже рік ми не бачили музичних інструментів, не мали змоги навчатися в музичній школі. Я рада, що дитина зможе продовжити освоювати музичне мистецтво", — каже мама дівчини Галина Широка.

"Є потреба у музичних інструментах і ми звернулися звідси до міст-побратима з Корвалліс. Вони вирішили підтримати цю ініціативу й оплатили закупівлю. Це в рамках 100 гривень за 10 інструментів", — розповів голова асоціації міст-побратимів "Ужгород-Корвалліс" Арпад Крон.

Читайте також: Змінився порядок виплат українським військовим, США анонсували новий пакет військової допомоги. 343 день війни. Онлайн РФ за добу втратила понад 900 військових — Генштаб У США анонсували новий пакет військової допомоги Україні Зеленський анонсував нові кадрові чистки РФ передала Білорусі "Іскандери", які не призначаються для експорту — "Білоруський гаюн"

Читайте нас у Telegram, Viber та Instagram

Джерело