Це відповідь на заяви президента Олімпійського комітету Росії.

Міжнародний олімпійський комітет опублікував заяву, в якій ще раз наголосив, що атлети з Росії та Білорусі не будуть допущені до стартів з національною символікою. Про це повідомляється в офіційному стейтменті комітету.

"Санкції проти урядів та держав Росії та Білорусі не підлягають обговоренню. Вони були одноголосно підтримані на останньому Олімпійському самміті 9 грудня 2022 року", - йдеться у цій заяві.

Ці санкції складаються з трьох пунктів:

МОК ще раз підтвердив, що допуск атлетів з Росії та Білорусі під національною символікою не розглядається жодні міжнародні змагання не можуть відбуватися в Росії чи Білорусі; на жодних змаганнях не можуть бути показані ідентифікації цих країн (кольори, прапор, гімн); офіційні представники влади Росії та Білорусі не можуть бути акредитовані чи запрошені на міжнародні зустрічі чи змагання.

МОК опублікував цю заяву як відповідь на кілька заяв президента ОКР (Олімпійського комітету Росії) Станіслава Позднякова. Він, зокрема, закликав МОК повернути Росію "на рівних правах" з іншими, "без дискримінації". І також заявляв, що ОКР не погоджується з будь-якими обмеженнями, які пропонує МОК задля ймовірного повернення атлетів з Росії до змагань.

Читайте більше: "Не можуть бути основою для будь-якої конструктивної дискусії". МОК відреагував на критичні заяви України Що відомо про ймовірнення повернення атлетів з Росії у спорт

Джерело