Сумщина отримала 3 тонни енергетичного обладнання від міжнародних партнерів

Зображення: facebook/Міністерство енергетики України

Про це інформує пресслужба Міністерства енергетики України

Гуманітарний вантаж для Сумщини містить у собі генератори, силові трансформатори та інше обладнання, необхідне для проведення ремонтних робіт.

За словами, міністра енергетики України Германа Галущенка, Сумська область від початку широкомасштабної війни зазнає атак на енергетичну інфраструктуру.

“Енергетики працюють в режимі 24/7, однак щойно відремонтовані об’єкти знову і знову обстрілюються ворогом. Саме тому маємо спрямовувати додаткові ресурси для прискорення відновленняЯ”, – зазначив Герман Галущенко. А також подякував Бельгії, Франції, Литві, Ірландії, Азербайджану та Угорщині за надане устаткування, яке допоможе стабілізувати ситуацію з енергопостачанням прикордонного регіону.

Крім цього, нещодавно акціонерне товариство “Херсонобленерго” отримало близько 40 тонн енергетичного обладнання від міжнародних партнерів для проведення ремонтних робіт та відновлення електропостачання в області.

Серед переданого обладнання – електростанції резервного живлення, силові трансформатори, ручний інструмент, високовольтний кабель, ізолятори, запобіжники тощо. Гуманітарну допомогу Херсонській області надали Італія, Литва, Угорщина, Польща, Фінляндія, Великобританія, Канада та Німеччина.

  • АТ “Миколаївобленерго” отримало понад 80 тонн енергетичного обладнання від міжнародних партнерів для відновлення електропостачання в області.
  • Київська область отримала 105 одиниць енергетичного обладнання загальною вагою 90 тонн, яке надійшло як гуманітарна допомога від шести європейських країн.
  • Французька делегація під час візиту до Харкова передала місту 181 генератор, придбаний за кошти французьких підприємців.

Джерело