Наталія Чистякова та Гєворг Манукян зупинилися за крок від нагород Grand Prix в Португалії.

На першому в новому сезоні турнірі серії Grand Slam у португальській Алмаді збірну України представляли 16 дзюдоїстів. На жаль, нашим спортсменам не вдалося здобути, втім близькими до цього були студенти СумДУ Наталія Чистякова та Гєворг Манукян.

У категорії до 70 кг Наталія Чистякова розпочала свій турнірний шлях з другого раунду, де іппоном в партері здолала представницю Нідерландів Доньйу Вос. В 1/8 фіналу українка завдяки кидку на «Ваза-арі» пройшла представницю Швеції Анну Бернгольм, після чого на стадії чвертьфіналу, на жаль, поступилася представниці Венесуели Родрігес. У втішному поєдинку, українка по Shido пройшла представницю Австрії Єлену Денгг, а у поєдинку за бронзу, на жаль, поступилася ще одній шведці Іді Еріксон.

Сумські студенти зупинились за крок до медалей Гран-прі в Португалії

У свою чергу Гєворг Манукян здобув три впевнені перемоги у попередніх раундах, здолавши представників Іспанії, Таджикистану та Великобританії, після чого у півфіналі, у досить рівному поєдинку, на жаль, поступився першому сіяному, титулованому південнокорейцю Жунвану Лі. Після цього у поєдинку за “бронзу” Гєворг зустрівся з нідерландцем Франком де Вітом, якому поступився після пропущеного кидка на «Ваза-арі».

У підсумку обоє наших спортсменів посіли 5-ті місця на турнірі, набравши хороші залікові очки для олімпійської кваліфікації.

Відзначимо, що у категорії до 73 кг дві вдалі сутички провів ще один наш студент Владислав Казіміров, який на стадії 1/8 фіналу поступився майбутньому срібному призеру змагань з Казахстана Смагулову.