Звільнити пам'ять телефону, якщо у вас iPhone

Почистити кеш у браузері Safari — у браузері постійно зберігаються копії сторінок після того, як ви їх переглянули. Це потрібно для того, щоб вони швидше завантажувалися під час повторного відкриття. Копії зберігаються на вашому смартфоні, а тому, звичайно, займають на ньому певний простір. Щоб очистити кеш, потрібно зайти у "Налаштування" браузера, а потім відшукати "Очищення історії".

Відключити Фотопотік — цей сервіс допомагає налаштувати на телефоні зберігання відеоматеріалів та фотографій. Якщо відключити, то можна звільнити зайві мегабайти пам'яті, які йдуть на роботу Фотопотоку. Зробити це просто: "Налаштування телефону" — "iCloud" — "Фото".

Немає пам'яті на телефоні: п'ять способів, які допоможуть її звільнити

Позбавитися збережених бесід в месенджерах — дієва порада, яка допомагає трішки збільшити пам'ять на телефоні. Часто у месенджерах зберігаються непотрібні повідомлення, які можна сміливо видаляти.

Перевстановити застосунки — зайдіть в "Налаштування телефону" — "Основні" — "iCloud сховище" — "Керувати", щоб дізнатися, які саме програми займають найбільше місця. Тут можна побачити список всіх застосунків, які встановлені на телефон, та скільки вони займають місця. Щоб видалити застосунок — наведіть на його значок та натисніть кнопку "Видалити", яка з'явилася. Потім їх можна встановити заново.

Скачати фільм — така порада здається дивною, але вона досить дієва. Зайдіть в iTunes, потім подивіться, які фільми доступні для безкоштовного завантажування. Тоді відшукайте фільм, розмір якого більше, ніж у вас є місця на смартфоні. Спробуйте його відкрити. Перед вам з'явиться віконце з повідомленням, що пам'ять телефону заповнена і слід очистити її. Потім порадять перейти до меню "Сховище і iCloud" та зробити оптимізацію. На телефоні після цього може звільнитися близько 400-500 Мб.

Як звільнити пам'ять на телефоні з Android

Очистити кеш — щоб звільнити пам'ять телефону, потрібно зайнятися саме очищенням кешу. Для цього потрібно зайти в "Налаштування", а потім "Пам'ять" — "Кеш файли". Їх потрібно очистити.

Завантажити спеціальну програму — на смартфони, які використовують операційну систему Android, можуть завантажувати різноманітні застосунки, серед яких є і такі, які допомагають звільнити пам'ять. Оберіть одну та слідуйте інструкціям.

Купити карту MicroSD — цей спосіб найпростіший. Внутрішню пам'ять телефону краще використати для встановлення застосунків, а карта знадобиться для зберігання музики, відеоматеріалів, фотографій.

Використовувати онлайн-сервіси зберігання даних — вони підійдуть для зберігання інформації, музики, файлів, фотографій тощо. Більшість відомих пошукових систем надають на своїх серверах місце безкоштовно.

Регулярно очищати електронні листи та смс — недоцільно накопичувати рекламні смс та електронні розсилання. На вашому девайсі вони будуть лише займати пам'ять. Тому, якщо пам'ять телефону заповнена, краще відразу видалити такі листи.

Джерело