У суботу, 28 січня, на чемпіонаті Європи з біатлону у швейцарському Ленцергайде відбулася чоловіча гонка переслідування.

Україну в ній представляли четверо біатлоністів: Богдан Цимбал (17-та стартова позиція), Денис Насико (23-тя), Тарас Лесюк  (24-та) та Артем Тищенко (37-ма).

Ще двоє українців Артем Прима й Антон Дудченко не вийшли на старт, хоча й кваліфікувалися до персьюту з 27-го та 33-го місць у спринті.

Троє українців – у топ-25: результати чоловічого персьюту на чемпіонаті Європи з біатлону

Найкращий результат серед українців у персьюті продемонстрував Цимбал, якому лише дві хиби на останній стрільбі завадили фінішувати в топ-10. У підсумку він посів 17-ту сходинку. До топ-25 також потрапили Насико і Тищенко, а Лесюк завершив гонку 34-м.

Чемпіоном Європи в гонці переслідування став норвежець Вебьорн Серум. "Срібло" та "бронзу" завоювали його співвітчизники – Ерленн Б'єнтегор і Ендре Стрьомсгейм відповідно.

34. Тарас Лесюк (Україна, 2+2+0+2) +4:24.5

Раніше повідомлялося, що українка фінішувала за крок від квіткової церемонії в персьюті на чемпіонаті Європи з біатлону.

У неділю, 29 січня, континентальна першість завершиться класичною змішаною естафетою (11:30) та синглмікстом (14:30).

Де дивитися гонки чемпіонату Європи з біатлону

На території України всі гонки чемпіонату Європи з біатлону будуть транслюватися на сайті Суспільне Спорт, а також на місцевих телеканалах Суспільного мовлення (Суспільне Київ, Суспільне Полтава тощо).

Подивитись гонки можна на платформі «Київстар ТБ» на каналі Суспільне Київ.

А за промокодом TSNUA вам буде надано безкоштовний доступ на 7 днів.