Вчора, 20 січня, у Чернівцях відбувся традиційний турнір з мініфутболу серед команд міських рад, присвячений Дню Соборності України. Ініціатором цих змагань є Чортківська міська рада. Про це Суспільному повідомив речник міської ради Тарас Заяць.

За його словами, в змаганнях взяли участь команди з Чорткова, Тернополя, Івано-Франківська, Хмельницького, Городенки, Кам'янця-Подільського, а також збірна міських голів України.

"Свого часу саме Чортківська міська рада виступили ініціаторами створення турніру такого формату. І ось так щороку міські голови, депутати, члени виконавчих комітетів, працівники структурних підрозділів міських рад з західних областей України у символічний День Соборності збираються разом, щоб зайвий раз підтвердити, що ми – єдині, а також позмагатись, яка команда сильніша на футбольному полі", – розповів Тарас Заяць.

У Чернівцях відбувся турнір з мініфутболу, ініційований міськрадою з Тернопільщини

Вісім команд розділили на дві групи, кожен із таймів тривав десять хвилин.

"Чортківській команді дістались суперники із Хмельницького, Тернополя та Івано-Франківська. Чортківська міська рада змогла обіграти лише тернополян із рахунком 2:1, натомість поступившись у двох інших матчах. Трьох очок виявилось замало для того, щоб пройти у півфінал".

За словами Тараса Заяця, найсильнішими у своїх групах виявились команди з Хмельницького, Івано-Франківська, Кам'янця-Подільського та Чернівців.

"У півфіналах івано-франківці здолали чернівчан, а колектив Кам'янець-Подільської міської ради переміг хмельничан. У самому фіналі фортуна була більш прихильною до команди із Івано-Франківська, котра із першої гри демонструвала направду якісний та продуманий футбол. У матчі за "бронзу" – третє місце посіли цьогорічні господарі турніру – Чернівці".

Отож: 1 місце – Івано-Франківська міська рада 2 місце - Кам'янець-Подільська міська рада 3 місце – Чернівецька міська рада

Футбольний турнір відбувся на фізкультурно-спортивному комплексі "Олімпія".

"Це вже шостий традиційний турнір з мініфутболу серед команд міських рад, присвячений Дню Соборності України", – каже Тарас Заяць.

Також міський голова Чорткова Володимир Шматько повідомив, що наступного року турнір на запрошення міського голови Хмельницького вперше проходитиме саме у Хмельницькому.

Читайте також На Тернопільщині відбувся футбольний турнір на підтримку ЗСУ

Джерело