В Українському домі в Києві попрощалися із тернополянином, державним секретарем МВС Юрієм Лубковичем. Він загинув 18 січня під час авіакатастрофи в Броварах.

Юрій Лубкович працював на керівних посадах в Тернопільській обласній державній адміністрації, секретаріаті Кабінету Міністрів України та апараті Верховної Ради України.

"З ним легко працювалося. Потім ми з ним співпрацювали у Верховній Раді. Він був керівником секретаріату голови ВРУ, а я – директором каналу Рада. Юрій став дуже хорошим моїм другом, ми пережили чимало, але він завжди хотів допомогти. Я був дружбою у нього на весіллі", – розповів Суспільному його друг Володимир Лех, який був сьогодні на церемонії прощання в Українському домі.

У Києві попрощалися із загиблим у авіакастрофі тернополянином Юрієм Лубковичем

Нагадаємо, Юрій Лубкович був призначений державним секретарем Міністерства внутрішніх справ України розпорядженням Кабінету Міністрів України від 17 листопада 2021 року.

За словами Володимира Леха, поховають держсекретаря МВС Юрія Лубковича сьогодні в Києві на Байковому кладовищі.

Що відомо Авіакатастрофа у Броварах: У Києві прощаються з керівництвом МВС Читайте також "Він був доброю людиною та професійним керівником": спогади про Юрія Лубковича

Джерело