Відома на всю Україну захисниця "Азовсталі" Катерина Поліщук із позивним "Пташка", яка пройшла через російський полон і повернулася додому, часто ділиться у соцмережах яскравими публікаціями про своє життя. Так, цього разу Катя повідомила у своєму телеграм-каналі, чому ніколи не вийде заміж.

Так, Пташка опублікувала ролик, на якому показала своє кулінарне творіння – вона приготувала сирники. Проте щось пішло не так, і вона забула додати в тісто яйця, тому вони вийшли не зовсім такі, як вона хотіла.

"А потім мене запитують, чому я не пішла кухарем до армії. Я забула покласти в сирники яйця. Бідолашний Ромка, а йому це їсти. Сидить сміється через сльози. Саме тому я ніколи не вийду заміж", - підписала відео Катя.

У наступному відео дівчина показала того самого Ромку, який ці сирники є, причому із задоволенням. За кадром Пташка пожартувала, що це і є справжнє кохання, коли він їсть твої сирники. Щоправда, Ромко, це брат Каті, котрий приїхав до неї в гості.

Зазначимо, що 21-річна парамедик із Тернополя Катя Поліщук, яку окупанти називали снайпершою, була у полоні з травня по вересень 2022 року. Як відомо, "Пташка" стала однією з легенд оборони заводу "Азовсталь" завдяки неймовірній мужності та оптимізму на тлі обстрілів, смертей побратимів та дефіциту їжі. До речі, на війні Катя втратила свого коханого, якого там же на війні зустріла і полюбила.

Джерело