Служба безпеки України опублікувала список осіб, які потрапили під санкції РНБО та затверджені Президентом Володимиром Зеленським. Серед фігурантів дуже скандальна особистість - настоятель Києво-Печерської Лаври митрополит Павло, відоміший як Паша "Мерседес". Про це повідомляє пресслужба СБУ. 

Настоятель Лаври Паша "Мерседес" неодноразово вирізнявся своєю любов'ю до "російського світу", як і багато інших представників УПЦ МП. За свої "заслуги" він потрапив до "церковного списку" санкцій РНБО, які діятимуть протягом п'яти років. 

Паша

Паша

Разом із скандальним митрополитом до списку потрапили ще 9 осіб, серед яких Вадим Новинський. У СБУ підкреслили, що багато хто з перелічених осіб на даний момент знаходиться або на тимчасово купованих територіях, або за кордоном. 

Паша

"Обмежувальні заходи щодо цих осіб запроваджуються строком на п'ять років і стосуватимуться блокування активів, обмеження торгових операцій, блокування виведення капіталів за межі України тощо. Крім того, всі вони позбавляються державних нагород України, а також інших форм нагородження. ці особи не зможуть набувати у власність земельних ділянок, приватизувати державне майно та права інтелектуальної власності", - заявили в СБУ. 

Також наш портал інформував  наступ на Київ, Харків та Чернігів: колишній співробітник СБУ про можливість росіян відкрити другий фронт.

Крім того, ми писали,  що московський піп, який закликав жінок народжувати для війни, раптово дав дуба в Україні.

Джерело