Грудень, за словами астроексперта, – місяць трансформації та оновлення для нашої країни.

Війна в Україні: астролог спрогнозувала доленосні зміни вже незабаром (відео)

Відома астролог Рубіна Цибульська дала прогноз для України на грудень 2022. За її словами, цього місяця на нашу країну чекає багато перемог, карти прогнозують трансформацію, оновлення.

Як поділилася астроексперт у своєму YouTube-каналі, на початку грудня люди будуть перебувати у сум’ятті, страху, паніці, невизначеності. Холод і темрява не відступає.

“Ворог зацікавлений зруйнувати всі життєво важливі об’єкти. І він буде продовжувати цей місяць завдавати ударів, тому що карти показують достатньо цих атак… Також будуть удари по “хворих місцях”, – сказала Цибульська, зазначивши, що йдеться про атаки на вже відновлені після попередніх “прильотів” об’єкти, “ворог буде їх добивати остаточно”.

Також Рубіна спрогнозувала, що через це люди будуть переїжджати, переміщатися на зиму. За її словами, погодні умови будуть сприятливі для ЗСУ. Наші військові будуть просуватися вперед, а окупанти будуть залишати свої позиції. Крім того, зазначає астролог, в Україну продовжить надходити допомога, в тому числі й зі світлом і теплом. Грудень буде доленосним, каже Цибульська:

“Взагалі цей місяць визначає долю країни, її дорогу. Дуже важливі моменти відбудуться”.

Джерело