Голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія заявив, що Україна готова забезпечити Росії гарантії безпеки, проте за виконання кількох умов.

Про це Арахамія, який очолював українську переговірну групу з РФ навесні, написав у Мережі.

"Україна готова забезпечити Росії гарантії безпеки. Для цього достатньо: залишити територію нашої країни, виплатити репарації, покарати всіх військових злочинців, добровільно здати ядерну зброю", – йдеться в заяві політика.

Гарантії безпеки для Росії: Арахамія заявив про готовність України та назвав умови

Він додав, що після цього Україна буде готова сісти за стіл переговорів і поговорити про гарантії безпеки.

Нагадаємо, про необхідність гарантій безпеки для Росії заявив президент Франції Еммануель Макрон. Він сказав, що Москва має мати власні "гарантії безпеки", коли повернеться за стіл переговорів з Києвом.

Зауважимо, в середині листопада президент України Володимир Зеленський розповів про свою формулу миру з Росією. Це – радіаційна та ядерна безпека; продовольча безпека; енергетична безпека; звільнення всіх полонених та депортованих; виконання Статуту ООН та відновлення територіальної цілісності України та світового порядку; виведення російських військ та припинення бойових дій; повернення справедливості; протидія екоциду; недопущення ескалації; фіксація закінчення війни.

Читайте також:

Данілов вважає, що Росія буде позбавлена ядерної зброї: "Це як сірники у дітей"

У Росії більше немає політичного запасу: експерт дав прогноз, коли може закінчитися війна

Український дипломат назвав ідею фікс Путіна та більшості росіян

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Джерело