У соціальні та медичні заклади Івано-Франківщини надійшла гуманітарна допомога для підтримки внутрішньо переміщених людей, яку надали міжнародні партнери у рамках Всесвітньої продовольчої програми при ООН.

Про це повідомляють в Івано-Франківській обласній військовій адміністрації.

Заступниця голови обласної державної адміністрації Людмила Сірко зазначила, що задля забезпечення потреб людей, ОВА отримала харчові продукти – консервоване м’ясо, олію, цукор, борошно, сіль та рис. Саме ця допомога буде передана закладам охорони здоров’я області, в яких надається медична допомога ВПО, а також соціальним закладам області, де перебувають переселенці.

Прикарпаття отримало партію гуманітарної допомоги для переселенців

«Завдяки співпраці з іноземними партнерами, волонтерськими організаціями заклади соціальної та медичної сфери Івано-Франківщини будуть забезпечені усім необхідним для задоволення потреб внутрішньо переміщених людей. Висловлюємо щирі слова вдячності благодійним організаціям, які допомагають внутрішньо переміщеним людям у нелегкий час. Щиро вдячні за таку потрібну допомогу», – наголосила Людмила Сірко.

Прикарпаття отримало партію гуманітарної допомоги для переселенців Прикарпаття отримало партію гуманітарної допомоги для переселенців Прикарпаття отримало партію гуманітарної допомоги для переселенців Прикарпаття отримало партію гуманітарної допомоги для переселенців Прикарпаття отримало партію гуманітарної допомоги для переселенців Прикарпаття отримало партію гуманітарної допомоги для переселенців

Джерело