Одеська співачка та телеведуча Регіна Тодоренко стала розчаруванням для всіх українців після її замовчування війни.

Ходять чутки, що це сталося через позицію Влада Топалова – чоловіка Регіни – які підтримує дії володимира путіна.

На цей раз про Тодоренко вирішив поговорити і Григорій Решетник, адже у циклі передач "Як ти?" до нього прийшла Світлана Тарабарова - колишня солістка гурту Real O, в якому співала і зрадниця Регіна.

Світлана Тарабарова розповіла про реакцію Регіни Тодоренко на війну:

Світлана Тарабарова розповіла про реакцію Регіни Тодоренко на війну:

Після розмов про третю вагітність Свєти та деокупацію її рідного Херсона Гриша запитав, чи має артистка родичі в росії.

Тарабарова згадала про рідного брата своєї мами, який завжди був адекватним, а з початку повномашстабної війни йому "наче дістали мозок і поставили телевізор", адже він засипав родину Тарабарової пропагандистськими цитатами путіна.

Світлана Тарабарова розповіла про реакцію Регіни Тодоренко на війну:

Після цього Гриша Решетник згадай, що у Москві живе і колись подруга Тарабарової – Регіна Тодоренко. 32-річна вагітна співачка не змогла стримати емоцій:

"На початку війни вони начебто все розуміла. Її батьки в Одесі, вона знає правильну інформацію. Але чомусь вона зробила неправильний вибір. Боляче мені? Так, мені боляче. Неприємно, коли ось так близькі люди, яких ти класно знаєш... Але це її відповідальність, її вибір, її доля. І наші люди такого не прощають".

Раніше ми повідомляли, що доспівали: Тодоренко, Ані Лорак, Повалій та Седокова стали зрадниками України офіційно, як покарають "зірок".

Також стало відомо, що у сина Регіни Тодоренка виник психологічний розлад після пологів матері.

Джерело