До стабілізаційних відключень електроенергії за графіками можна буде повернутися після збільшення потужностей в енергосистемі.   

Про це розповів виконавчий директор ДТЕК Дмитро Сахарук в ефірі національного телемарафону.

"Зараз головна умова – щоб не було нових обстрілів, і якщо їх не буде, то я думаю, це питання тижнів, коли буде можливість повністю відновити ту генерацію, яка була пошкоджена внаслідок останнього обстрілу минулого тижня... Ми зможемо повернутися до графіків відключень, коли люди знають, коли світло буде вимкнене", - сказав його.

Коли вдасться повернутись до графіків стабілізаційних відключень – в ДТЕК пояснили

Сахарук також зазначив, що у Києві, зокрема, зараз намагаються вимикати світло якомога ближче до графіків, але в деяких районах столиці застосовуються аварійні відключення, бо відбуваються локальні перенавантаження мережі.

Екстрені відключення світла в Україні

Росія 23 листопада здійснила масований ракетний удар, зокрема, атакувавши об’єкти критичної інфраструктури. Наразі в Україні застосовуються екстрені та стабілізаційні відключення.

У п'ятницю, 2 грудня, на лівому березі Києва виникли проблеми, через які відключення електроенергії у Дарницькому та Дніпровському районах дещо триваліші, ніж у решті міста.

У суботу зранку, 3 грудня, у Києві знову застосовували екстрені відключення світла.

Читайте також:

Одесити повстали проти луна-парку із ковзанкою, який працює у час тотальної економії світла

Подбайте про здоров'я: як підготуватися до знеструмлення

Коли Україна перейде на планові графіки відключень світла: прогноз від ДТЕК

Джерело