Борчині з Кривого Рогу вибороли медалі на Кубку України з вільної боротьби. Про це повідомив очільник військової адміністрації міста Олександр Вілкул у своєму elegram-каналі.

Спортсменки Романа Вовчак та Аліна Бухаленко здобули перше та третє місця.

За Кубок України з вільної боротьби серед чоловіків та жінок змагаються з 1 по 3 грудня у Білій Церкві на Київщині. Участь у змаганнях взяли приблизно 200 учасників з 19 регіонів України. Спортивні сутички відбувалися у 10 вагових категоріях.

Криворізькі спортсменки здобули призові місця на Кубку України з вільної боротьби

Змагання влаштували, аби вшанувати пам’ять воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань.