«Спочатку людям казали, що ніхто підвищувати податки не буде, війна в країні. Потім про якусь реформу казали, а от тепер Гетманцев зовсім друге заспівав. Голова Комітету Верховної Ради з питань фінансів податкової та митної політики Данило Гетманцев заявив, що в Україні планують зробити податки такими, як у Європі», - повідомляє Катерина Котенкова.

Як вона розповідає, Гетманцев наголосив, що сьогодні українська влада перебуває в парадигмі імплементації законодавства Євросоюзу до законодавства України. Тобто, пояснює журналістка, якщо ми хочемо до Євросоюзу, то маємо платити такі ж податки, які платять і там.

Катерина Котенкова повідомила, що податки в Україні стануть такими, як у Євросоюзі

За її словами, Гетманцев зазначив, що вони наполягають на тому, аби наші податкові ставки були мінімальними в ЄС, але все одно в межах, прийнятих директивами ЄС. Окрім цього, додає журналістка, Голова Комітету ВР з питань фінансів податкової та митної політики наголосив, що він із колегами наполягатиме на певних перехідних періодах.

«І додав, що тіньовий сектор економіки збільшився під час війни, влада продумує, як прибрати його і таку мету поставив Володимир Зеленський. Він зазначив, як каже Гетманцев, що у нас люди діляться на тих, хто воює, і тих, хто забезпечує воюючих, - тил і фронт, і ніхто не має права не сплачувати податки», - розповідає Катерина Котенкова.

Джерело