Популярний гуморист, учасник "Ліги сміху", а також популярний блогер Влад Шевченко приміряв образ Святого Миколая і розвеселив українців новим роликом, яким поділився на своїй сторінці в соціальній мережі instagram. 

Влад Шевченко має неймовірну здатність висміювати все і всіх, особливо гостро він жартує на досить гострі теми. Його гумор добре сприймається українцями, і кожен ролик стає чи не блокбастером. 

Влад Шевченко з

Влад Шевченко з

На цей раз Влад Шевченко вирішив показати здивування Святого Миколая новим бажанням українців після 10 місяців повномасштабної війни. Гуморист показав, що діти більше не хочуть іграшок, а проситимуть балістичні ракети, дизельні генератори та найзаповітніше, щоб російському президенту повною мірою відплатилося за всі його злочини. В останньому бажанні всі мріють про особливо "творчий" підхід.

"Ну і фантазія...", - коментує прохання дитини "Святий Миколай".

Українці посміялися і кожен впізнав себе у нинішніх бажаннях та проханнях до Святого Миколая. 

"Коли тобі не 6 років, а думки такі ж", "Микола цього року трохи вражений, але його можна зрозуміти. Мені теж, будь ласка, паяльну лампу. Оксана, 37 років", "У діда Мороза така сама проблема", - написали у коментарях. 

Влад Шевченко з

Також наш портал інформував,  що Тарас Стадницький з "VIP Тернопіль" показав дочку, але засумнівався в тому, що вона його: "Я сподіваюся".

Крім того, ми писали,  Юрій Ткач із "Квартал 95" відзначив День народження з тортом без свічок та салютом без звуку, українці надривають животи: "Актуально".

Джерело