Під час війни створився новий підпільний рух "АТЕШ", який самотужки протистоятиме путіну та його режиму за допомогою зливу позицій окупантів та диверсій. Молоді бійці пообіцяли зробити все, щоби зруйнувати армію ворога зсередини.

Про це угруповання стало відомо завдяки його учаснику, який записав відеозвернення, але приховав своє обличчя з метою безпеки. Хлопець розповів, що до складу "АТЕШу" увійшли кримські татари, українці та росіяни, які нещодавно мобілізувалися.

Проти путіна створили підпільний рух

Проти путіна створили підпільний рух

Невідомий боєць також повідомив, що його вже відправили на війну, а у планах угруповання повністю зруйнувати окупантську армію зсередини. Ще вони пообіцяли "зливати" всі позиції ворога, техніки та влаштовувати диверсії.

Більше того, він запропонував приєднатися до їхньої команди бажаючим і тим, хто не хоче воювати за хворі ідеї диктатора рф, а таких напевно знайдеться достатньо.

"Нас небагато, але повірте, буде більше. Вступай до "АТЕШу". Зупинимо війну путіна. Ми не повинні вмирати за інтереси тирана", - сказав боєць на відео.

Раніше ми писали про те, що Зеленського просять вплинути на Google та Meta блокують українців і не дають показати правду

Джерело