Австрійська міністерка з питань Європи Кароліне Едтштадлер прибуде в Україну з рядом міністерок країн Євросоюзу. Візит запланований на листопад і матиме назву «жіночий фокус». Про це повідомляє Austria Presse Agentur.

«Едтштадлер їде на Варшавський безпековий форум і на полях заходу займеться також підготовкою візиту до Києва в листопаді на полях заходу. Поїздка в Україну планується разом із кількома міністрами ЄС і має на меті "жіночий фокус», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що під час візиту до України європейські міністерки, зокрема, відвідають різні жіночі та дівочі проєкти.

Ряд міністерок із Євросоюзу прибудуть до України в листопаді

Як повідомляє Austria Presse Agentur, у Варшаві у вівторок австрійська міністерка з питань Європи зустрінеться з дружиною Президента України Оленою Зеленською, з якою буде обговорено поточну ситуацію, особливо що стосується питання жінок в умовах війни.

Також повідомлялося, що Німеччина передасть Україні чотири системи протиповітряної оборони IRIS-T, яких немає навіть на озброєнні Бундесверу. 

У ЗМІ з'явилася інформація, що Сполучені Штати Америки готові до кінця війни виділяти Україні щомісяця $1,5 млрд протягом всієї війни проти Росії для фінансування бюджету і підштовхують Євросоюз до виділення таких же сум.

Джерело