"Аталанта" здобула перемогу над "Фіорентиною" в рамках 8-го туру італійської Серії А. Поєдинок у Бергамо завершився з рахунком 1:0 на користь команди українця Руслана Малиновського.

Вирішальний гол у цій зустрічі господарі забили вже після перерви. Адемола Лукман завдав результативного удару на 59-й хвилині, асистував йому Луїс Муріель.

Що стосується Малиновського, то він розпочав матч на лаві для запасних, але з'явився на полі на 74-й хвилині, замінивши автора єдиного забитого м'яча.

"Аталанта" з Малиновським обіграла "Фіорентину" та наздогнала лідера Серії А (відео)

Завдяки перемозі "Аталанта" зрівнялася з "Наполі" на вершині турнірної таблиці Серії А - обидва колективи мають по 20 очок у своєму активі. "Фіорентина" з 9 балами посідає 11-те місце.

У наступному турі команда Малиновського 9 жовтня на виїзді зіграє з "Удінезе", а "фіалки" на наступний день прийматимуть "Лаціо".

"Рома" у вольовому стилі переграла "Інтер" та піднялася до топ-4 Серії А (відео)

Хет-трик плюс два асисти Голанда: "Манчестер Сіті" принизив МЮ в манкуніанському дербі

Шанс для Луніна: "Реал" втратив основного воротаря перед матчем Примери та дуеллю з "Шахтарем" у ЛЧ