У п’ятому турі української футбольної прем'єр-ліги сезону 2022-23 років футбольний клуб "Олександрія" з однойменного міста Кіровоградської області виграв у одеського "Чорноморця" з рахунком 1:2. Виїзний для олександрійців матч відбувся на стадіоні "Колос" у Ковалівці на Київщині.

Перша половина гри закінчилася нульовою нічиєю. А вже на 48-ій хвилині воротар одеситів Дмитро Непогодов отримав від арбітра Романа Блавадського пряму червону картку за гру рукою за межами карного майданчика. Так він перервав атаку суперників.

Залишившись у більшості, підопічні Юрія Гури не одразу змогли втілити кількісну перевагу у забитий м’яч – зробили це лише на 71-ій хвилині. Після передачі Вікентія Волошина забив Денис Мірошніченко. Обидва учасника гольового епізоду починали матч на лаві запасних: автор голу з’явився на полі в середині першого тайму, а Волошин віддав гольову передачу через чотири хвилини після своєї появи на полі.

Зіграли заміни.

Одесити відповіли голом Максима Брагару на 79-ій хвилині – 1:1.

Гості вирвали перемогу завдяки точному удару Кирила Ковальця на 83-ій хвилині, причому півзахисник "Олександрії" вийшов на заміну за дві хвилини до вирішального епізоду матчу. Другий гольовий пас у грі на свій рахунок записав Вікентій Волошин.

Команда з Кіровоградської області набрала десять очок і піднялася на четверте місце турнірної таблиці української першості, "Чорноморець" ще не перемагав цього сезону і йде передостаннім у чемпіонаті.

У наступному турі української першості олександрійці зіграють домашній матч проти харківського "Металіста 1925", а "Чорноморець" на виїзді зіграє з полтавською "Ворсклою".

Читайте також "Інгулець" у більшості дозволив "Ворсклі" здобути першу перемогу в сезоні. Футбольні клуби з Кіровоградщини під час міжнародної паузи підписали чотирьох новачків. Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм , Інстаграм та Ютуб