У Новомосковську, що на Дніпропетровщині, вирок отримав боєць ЗСУ, який не виконав наказ командира батальйону та покинув позиції підрозділу у Луганській області. 

Інформація про це оприлюднена у Єдиному державному реєстрі судових рішень. 

Зазначається, що уродженець м. Черкаси, призваний під час мобілізації на посаді старшого стрільця у військовому званні «старший солдат», отримав у місті Бахмут усний наказ від командира вибути до місця розташування батальйону у місто Сєвєродонецьк Луганської області для забезпечення виконання поставленого завдання підрозділу, де він повинен був виконувати обов`язки по несенню військової служби, здійснювати охорону та оборону визначених позицій, а також забезпечувати відбиття атак противника з метою недопущення прориву російсько-окупаційними військами у визначеному районі.  

Суд виніс вердикт бійцю ЗСУ: у чому його провина

Суд виніс вердикт бійцю ЗСУ: у чому його провина

Але прибувши у місто засуджений відкрито заявив про своє небажання нести військову службу на бойових позиціях у визначеному районі й без дозволу командування залишив місце розташування підрозділу військової частини в районі виконання завдань та втік до м. Бахмут Донецької області. 

У суді чоловік вину визнав повністю. Суддя виніс вирок солдату у вигляді тримання у дисциплінарному батальйоні строком на 2 роки.

Суд виніс вердикт бійцю ЗСУ: у чому його провина

Тим часом з'явилися подробиці та відео "котла" для росіян у районі Лиману.

Джерело