Дочка відомої української виконавиці Олі Полякової Маша показала, як проходять її студентські будні у Великій Британії та з якими складнощами їй доводиться стикатися. Відео вона опублікувала в сторіс на своїй сторінці в соціальній мережі instagram. 

Маша Полякова не дуже часто радує шанувальників новими фото чи відео на своїй сторінці, але все ж таки періодично виходить на зв'язок. Нещодавно вона стала студенткою престижного музичного університету в Лондоні, тому часу на соцмережі, ймовірно, поменшало. 

Промокла Маша Полякова показала, з якими труднощами зіткнулася в Лондоні:

Промокла Маша Полякова показала, з якими труднощами зіткнулася в Лондоні:

Так, цього разу Маша Полякова вирішила порадувати шанувальників новим відео та заразом розповісти, з якими труднощами зіткнулася на новому місці. Донька співачки розповіла, що найбільше проблем завдає погода, адже практично неможливо передбачити, у який момент може різко похолодати та піти дощ. 

"Що я можу вам сказати. Я ненавиджу лондонську погоду з двох причин. По-перше, що цей проклятий дощ, а по-друге, те, що на кшталт, я зараз йду в спідничці, тому що було тепло хвилин 15 тому, а тепер холодно, що я не можу вам передати як. У мене є такий дощовик, він мене єдиний, хто рятує від цієї погоди", - розповіла донька Олі Полякової. 

Крім того, Маша Полякова провела невелику екскурсію та показала свій університет. 

Також наш портал інформував, Оля Полякова, яка помолодшала, зі своїм "двійником" вступила в поєдинок з Володимиром Дантесом: "Тільки ласки".

Крім того, ми писали, Даша Кацуріна показала, як допомагає Дантесу зігрітися прохолодними осінніми вечорами: "Завжди радий".

Джерело